top of page

איך לחגוג יום הולדת לילדים בתקופת הקורונה או ימי מלחמה וסגרים

קסם של טיפי-מסיבת פיג'מות

הורים וילדים רבים מעלים שוב ושוב את אותה שאלה בימים מורכבים כמו תקופת הקורונה, ימי מלחמה וסגרים: איך נחגוג את מסיבת יום ההולדת לילדים בתקופת הקורונה, ימי מלחמה וסגרים כך שתהייה עדיין שמחה וחגיגית ותשאיר לנו זכרון מתוק מיום ההולדת בתקופה כל כך מורכבת.

אז איך אפשר באמת לערוך מסיבת יום הולדת מקסימה בימים של חוסר וודאות, עם הגבלת כמות המשתתפים, הדרישות למספר מצומצם של התקהלויות באזורים סגורים ואפילו החשש שלנו בתוך המשפחה להזמין כמות גדולה של אנשים ועוד, בדיוק לשם כך המאמר הזה נכתב.

אוהל טיפי לילדים

לדעתינו התשובה היא פשוטה ונעוצה בצורת המעבר המנטאלי שלנו ההורים מההסתכלות וההבנה שמסיבת יום הולדת יכולה להיות נהדרת גם אם היא לא כוללת אירוח של 20 משתתפים ומעלה אלה להפך.

IMG_20231213_115756 (1)_edited.jpg

כיום יש כל כך הרבה טרנדים של מסיבות יום הולדת אינטימיות, כאלה שהדגש בהן הוא לא על כמות האורחים אלה על .יצירת חוויה יחודית גם עם מספר מצומצם של חברים או בני משפחה כמו מסיבת פיג'מות מצומצמת, מסיבת ספא לבנות או יום הולדת יצירה ביין אם בשוקולד וביין אם יום הולדת יצירה כמו עיצוב חולצהיום הולדת עיצוב סבונים, ועוד ..האפשרויות עדיין קיימות ובלי קשר לימים מורכבים הן יאפשרו לכם ולילדים לקבל חווית יום הולדת נעימה ומיוחדת

IMG_20220223_113011_edited_edited.jpg

הטרנדים הבולטים היום הם מסיבות יום הולדת בהפעלה עצמית כך למשך אפשר ליצר מסיבות יום הולדת חגיגיות ומיוחדות בטבע  עם הפעלה שאנו נייצר של "גיבורי על" כמו יום הולדת כוח פיג'י בחורשה המקומית או בפארק קרוב ואפילו מסיבת בנות ים  בחוף הים כשכל היופי הטבעי והצדפים הם התפאורה המושלמת למשפחה והחברים הקרובים ביותר שלנו.

מסיבת פיגמות לבנים-קסם של טיפי

כמו כן במידה ותרצו להעלות את הרף וליצר ממש יום הולדת אינטימי אך בסגנון מוקפד יותר תוכלו להשכיר ציוד ליום הולדת. ממגוון ספקים שונים  וליצר חוויה ייחודית (גם אם התקציב המסיבה קטן יחסית)

IMG_20221204_092816_edited_edited.jpg

ביין הספקים הבולטים בתחום מסיבות יום ההולדת נמצאים היום גם אוהלי הטיפי לילדים שלנו בקסם של טיפי אותם ניתן להשכיר החל מ 2 אוהלי טיפי בלבד עם מגוון רחב של מוטיבים החל ממסיבות אינדינים , יום הולדת נסיכות ומסיבות לקטנטנים מגיל 3  ועד למסיבות ספא מרהיבות לכ 15 ילדות  . אוהלי הטיפי שלנו במסיבות ילדים מפתחים את הדימיון , החשיבה והיצירתית אצל הילדים ומגבירים את מידת האינטראקציה הביין אישית ביין הילדים וביננו ההורים במהלך המסיבה.  

IMG_20210828_143624_edited_edited.jpg

בנוסף תוכלו למצא ספקים רבים וטובים לפי תחומים שונים, כך למשל ניתן למצא ספקים מעולים להשכרת ציוד להפעלה עצמית של יום הולדת אפילו בתחום העיצוב כדוגמת ערכת יצירה להפעלה עצמית אצלכם בבית כגון ערכת עיצוב קלמר, ערכת עיצוב חולצה וסדנאת יצירה בסבון ממש אצלכן בסלון הביתי או בחצר גם אם זה רק לילדי המשפחה המורחבת.

ערכת עיצוב קלמר_edited.jpg

בנוסף במידה ויום ההולדת הוא מסיבה פרטית למשפחה בלבד תוכלו עדיין לחגוג בסטייל עם מסיבת פיג'מות משפחתית או הפעלה יצירתית ליום הולדת שתשאיר ניחוח וזכרונות נעימים לזמן רב גם אחרי ההפעלה המשותפת , כמו סדנת עיצוב בסבון שניתן גם למצא אצלינו לרכישה בהפעלה עצמית ולאחר מכן לתלות בבית את תוצר המובייל סבונים.

IMG_20231213_115731_edited_edited.jpg
20200606_175706_edited.jpg

לסיכום, כל עוד אנחנו ההורים לא ניצמד שיגרת המסיבות שהרגלנו את עצמינו אליה בעבר, ונשמור על גישה חיובית למסיבה איכותית וכיפית נצליח להעביר את המסר הזה לילדינו נוכל אפילו להפוך את מסיבת יום ההולדת השנה ליותר מיוחדת מכל שנה קודמת בעני הילדים!

הכל באמת תלוי בגישה וב"פילטרים" בהם אנו ננגיש לילדים את המסיבה גם בימים מורכבים יותר .

החשוב מכל הוא שלא נוותר על היום המיוחד הזה בו קיבלנו את מתנת החיים ושנחגוג וניצור רגעים מיוחדים ביחד

עד למאמר הבא שלנו מאחלות לכולם ימים בטוחים, בריאים ובעיקר ימים של ביחד!

מה שבטוח יום הולדת בהפעלה עצמית מביא איתו חוויה שונה ומרגשת במיוחד כשמתכננים ועושים אותו כל המשפחה ביחד ! יום הולדת שמח  והמון מזל טוב הפיות "קסם של טיפי"- למידע נוסף והזמנת חבילה צרו קשר 053-3700137 

bottom of page