top of page

יום הולדת אוהלים אינדיאנים 

אוהלי טיפי ליום הולדת

הכנו לכם את כל מה שצריך לדעת כדי לתכנן מסיבת יום הולדת אוהלים אינדיאנים

ימי ההולדת שלנו שלנו מהוים קרקע בטוחה ופורייה לעולם דמיון מופלא וכל המסיבות שלנו מעודדות אינטראקציה בין אישית ביין הילדים וכן גם איתכם ההורים.

למה? כיוון שכל המסיבות שלנו נבנו בקונספט של יום הולדת בהפעלה עצמית DIY (ואנו גאות בכך מאוד) ולכן מה שקורה זה שהילדים באופן טבעי תופסים את המקום של הילדים ומתחילים לשחק! בנוסף הם מעורבים בכל תהליך המסיבה מהתכנון ובחירת אוהלי הטיפי ליום ההולדת ועד לארגון הציוד למסיבה שלהם ביחד איתכם ההורים וכמה כיף זה הולך להיות!

פרטי העיצוב שלנו, הן ברמת המחשבה והן ברמת העיצוב והגימור של כל אוהלי הטיפי למסיבות יום ההולדת נבנו ותוכננו לנוחיות מירבית לכם ההורים בהקמת המסיבה ובהתאמה מקסימאלית למוטיבים האהובים ביותר לילדים.

לנוחיותכם ההורים היקרים שלנו הכנו את כל מה שצריך לדעת כדי לתכנן מסיבת אוהלים אינדיאנים מוצלחת.

יום הולדת אוהלים אינדיאנים- יום הולדת בבית בהפעלה עצמית 

יום הולדת אוהלים

המלצה שלנו היא להתחיל בעדכון ההורים כבר בהזמנה למסיבת יום ההולדת שהמסיבה הולכת להיות מסיבת אינדיאנים כך שכל המוזמנים הקטנים יגיעו לבושים בצורה נוחה ובהתאם לסגנון המסיבה (אין צורך להוציא את השמלות המפוארות הפעם והחולצות המכופתרות..)

כמו כן הכינו מראש את הציוד שתצטרכו ע"פ בחירתכם לרעיונות להפעלה עצמית ליום ההולדת אינדיאנים ביניהם: (אבנים, נוצות, פתקים, צבעי פנים, מקלות עץ,חרוזים, סרט וכו.. )

קדימה מתחילים לתכנן את מסיבת האינדיאנים שלכם! הנה כל השלבים שהכנו לכם:

1. הכינו עם הילדים את הבית , הרכיבו ביחד את אוהלי הטיפי ליום ההולדת שקיבלתם ותעשו חיים.

2. שבו עם הילדים והכינו מראש כערת שמות אינדיאנים, למשל "רוח רוקדת"  "אמא אדמה" "ירח מלא" " אש כתומה" "נוצה כחולה" "שועל קטן" וכולי ..

 3. הכינו עם הילדים עמדת צבעי פנים , (למעשה אפשר להשתמש גם בשני גווני אודם שיש לכן במגירת האיפור) מספיקים שניים עד שלושה צבעי פנים.

4.כשהאורחים הקטנים מגיעים, תנו להם לבחור פתק מכערת השמות האינדיאנים – האמינו לי הכיף רק הולך להתחיל .. בנוסף תנו לכל חבר וחברה לבחור צבע או שניים וציירו להם כבר בקבלת הפנים שני פסים על הלחיים וברכו אותם בכניסה לשבט האינדיאנים שיצרתם אצלכם בסלון.

5. מתחילים עם איסוף כל השבט האינדיאני, סביב מדורת השבט , מדורת השבט יכולה להיות במרכז הסלון לכשמסביב כל אוהלי הטיפי למסיבת יום ההולדת , במרכז המעגל הניחו מספר אבנים שאספת או רכשתם וביין האבנים הניחו אחת מתאורות הלד שקיבלתם מאיתנו ליצירת אפקט האור של המדורה- האפקט מרהיב וכל הילדים ישתפו פעולה כשיתבקשו כל אחד בתורו להכריז על השם האינדיאני שקיבל ולהמציא ממש מהדימיון מה החוזקות שלו מהשם שקיבל.

6. אבן אחת ממדורת השבט הופכת לחבילה עוברת .. קחו אבן אחת קלה ומעוגלת (ללא שפיצים כדי להמנע מפציעה כמובן בעת המעבר מיד ליד) והפכו אותה למשחק חבילה עוברת, המשחק כמובן יתאים עצמו למסיבת האינדיאנים שלנו כך שבכל פעם שהמוסיקה האינדיאנית כמובן תעצור הילד או הילדה שאצלם האבן עצרה מקבל משימה אינדיאנית למשל: להמציא סיפור אינדיאני, לספר על מאכל אינדיאני, לעשות ריקוד אינדיאני ועוד.. האמינו לי תרצו להוציא את מצלמת הוידאו ולתעד את הסיפורים המדהימים שתשמעו בחלק הזה מהאינדיאנים הקטנים.

7. הגיע זמן הפעלה אינדיאנית , בחלק הזה האפשרויות הן אין סופיות אך נעלה כמה מהיותר פופולאריות שלנו ביניהם:

*הכנת לוכדי חלומות: כל מה שצריך להכין מראש זה חישוקים כמספר הילדים, חוטים צבעוניים, נוצות, וחרוזים.

*הכנת חץ וקשת: כל מה שצריך זה חבל או חוט לקשירה ,הכינו מספר מקלות שתאספו מראש מהגינה (לא לשכוח לנקות אותם מראש), צבעים ונוצות. על שני קצוות המקל קשרו את החוט זה למעשה יהפוך לקשת שלנו ומקל נוסף אותו הילדים יצבעו וידביקו נוצה וזה יהפוך להיות החץ.

*הכנת כתר אינדיאני /סרט ראש אינדיאני: כל מה שצריך זה סרטים עבים כמספר הילדים , נוצות , חרוזים וצבעים . על כל סרט הילדים ירשמו את השם האינדיאני שקיבלו, יצבעו ויצירו כמובן , באמצע נדביק את הנוצה אפשר להוסיף חוט עם חרוזים.

*צמיד חברות אינדיאני: כל מה שצריך להכין מראש זה חרוזים וחוטים צבעוניים . לאחר מכן אפשר שכל אחד יעניק את הצמיד ל"אח האינדיאני" שלו בשבט.

8 . אחרי ההפעלה המרכזית הגיע הזמן לשחק באוהלי הטיפי שקיבלתם, כל האינדיאנים והאינדיאניות יחגגו ביחד. תנו להם זמן ליצר רגעים פרטיים משלהם ולהנות עם אוהלי הטיפי ועד מהרה יגיע הזמן לטקס כיבוי הנרות על עוגת הצ'יף הפרטי שלכם.

כולם יחזרו לביתם עמוסי חוויות מיוחדות ממסיבת האינדיאנים שיצרתם ממש לבד אצלכם בבית ב יום הולדת בהפעלה עצמית וימשיכו לחלום, חלום אינדיאני מתוק!

9. אל תאגה, אומנם כל האינדיאנים הקטנים חזרו לביתם אבל אתם עדיין לא סיימתם את המסיבה, אוהלי הטיפי אצלכם להשאר עד מחר ולכן תוכלו להמשיך לצ'יף הקטן שלכם ולכם את החגיגה כמיטב המסורת שלנו למסיבת אינדיאנים משפחתית בה כולכם כן כן גם אתם ההורים ישנים באוהלים האינדיאנים שהקמתם ממש אצלכם בסלון- האמינו לי זה הולך להיות לילה שתזכרו עוד המון שנים קדימה וחיוך רחב יהיה עם הזיכרון המתוק שתיצרו לילדיכם מ יום ההולדת מיוחד

להזמנת אוהלים ליום הולדת למסיבת אינדיאנים הקליקו כאן

להמשך קריאה של מאמרים על יום הולדת אוהלים ו מסיבות פיג'מה שיש לנו להציע לכם כנסו למאמרים המיוחדים שכתבנו במיוחד בשבילכם!

עד למאמר הבא שלנו מאחלות לכם יום הולדת שמח וצבעוני – הפיות קסם של טיפי053-3700137

bottom of page