יום הולדת בזול-מסיוט כלכלי להוצאה קטנה!

בואו ללמוד איך לתכנן יום הולדת לילדים בתקציב מוגבל

יום הולדת בזול-מסיוט כלכלי להוצאה קטנה

איך להפוך את תכנון מסיבת יום ההולדת של הילד מסיוט כלכלי להוצאה קטנה בקלי קלות!

נגלה לכם כבר עכשיו שהסוד הוא לשמור על התכנון פשוט ויצירתי.

כהורים, אתם רוצה להפוך את ימי ההולדת של הילד/ה לבלתי נשכחים ככל האפשר. אבל לפעמים, עריכת מסיבה מפוארת פשוט לא מתאימה למצב הכלכלי שלנו.

כ-30% מההורים שנשאלו בסקר ההורים הילדים אמרו שהם הוציאו מעל 1200 שקל על מתנת יום הולדת ומסיבת יום ההולדת בממוצע לילד, קחו בחשבון שעבור הורים שיש להם מספר ילדים, העלויות אלה יכולות להיות גבוהות בהרבה יותר בחישוב התקציב השנתי כשהם צריכים לתכנן מסיבות וחגיגות מרובות מדי שנה.

אם אתם לא יכולים או לא מעוניינים  להוציא את הכסף הגדול על מסיבות ומתנות ליום הולדת, אל דאגה המאמר הזה נכתב בדיוק עבורכם.

תשובתינו היא שכן בהחלט ניתן לתכנן מסיבות יום הולדת קסומות לילד/ה והכל בתקציב קטן מבלי לחסוך בכיף בשמחה ובזכרונות שיהיו לכם,

אז אם הסוד הוא לשמור על התכנון פשוט ויצירתי, זו הדרך שלנו להתחיל לתכנן את יום ההולדת השנה:

צעד ראשון :מיקום ! מיקום! מיקום!

התחלו עם בחירת המקום הנכון למסיבה, קיום מסיבת יום הולדת בבית או בפארק מקומי הן שתי אפשרויות מקום בעלות נמוכה ויש כאלו שיומרו אף שזה המיקום העדיף עליהם בכל מקרא גם ללא תלות בגודל התקציב- כך שהכיף נשמר!

אם אתם מתכננים לארח בביתכם או בחצר הבית, תכננו את תאריך המסיבה ליום בו צפוי להיות מזג ​​אוויר נעים, כך שהילדים יוכלו ליהנות גם בחוץ. מצד שני במידה ויום ההולדת הוא בעונת החורף הכינו את הבית כל שלא ישאר לכם נזק לרכוש בסוף המסיבה ..

עם קסם של טיפי תוכלו לשכור ציוד למסיבת פיג'מה כדוגמת אוהלי טיפי ולקבל השראה להמשך תכנון המסיבה זאת כיוון שהאוהלים מוצעים במגוון קונספטים לבנים ובנות, כל האוהלים מתאימים לכל סלון סטנדרטי וקלים לפתיחה וכל זאת החל מתקציב של 350 שקלים בלבד

במידה והחלטתם לקחת את המסיבה לפארק הייתרון בכך שאתם מספקים לאורחים שלכם מקום רחב לשחק ולא תאלצו לצמצם את רשימת המוזמנים. פארקים הם מקומות נהדרים למסיבות יום הולדת ידידותיות לתקציב נמוך כיוון שהם בדרך כלל לא דורשים דמי כניסה כלל.

במידה והמסיבה תהייה בבית או במתנ"ס המקומי / או בחדר הגימבורי המשותף של הבניין/השכונה  שמורו על רשימת האורחים קצרה יותר מזו שתכננתם לפארק, שכן מקומות רבים מבססים את שכר טרחתם על מספר המוזמנים הצפויים. במידה ואתם מזמינים מקום חיצוני ידידותי לילדים, הישארו עם החבילה הבסיסית ביותר המכסה אוכל ומשקאות לכל ילד. אל תתפתו לשלם עבור תוספות (שיכולות להיראות מפתות מאוד), כמו חבילות האקסטרה הכוללות קישוטים, שקיות הפתעה, בלונים או גלידה.

 

בדיוק במקום שאנו מתפתים ל"תוספות" לארוע אלו הן אלה שיכולות להסתכם בסכום גדול ובדרך כלל אין צורך בכל אלו, הגלידה והבלונים זה נחמד שיש, אבל אם הילדים מתרוצצים ונהנים מהמקום עצמו, רוב הסיכוי שהם ממש לא יבחינו בתוספות האלו שיעלו בהרבה את תקציב מסיבת יום ההולדת.

טיפ נוסף לאופן שבו נתכנן מסיבת יום הולדת לילד/ה בתקציב נמוך הוא לבדוק לפני שסוגרים עסקה עם המקום באתרי מבצעים הנחות ומבצעים, או שאלו באופן ישיר את המקום לגבי הנחה לאירוח במידה ותעדיפו יום ושעה שפחות מבוקשים מימי שיא הפעילות במקום.

צעד שני : שמרו על תקציב המזון שלכם!

כשמתכננים מסיבת יום הולדת של ילד/ה בתקציב קטן, אוכל ועוגה יכולים לאכול תרתי משמע נתח גדול ממה שיש לכם להוציא על כלל המסיבה. עלות עוגה בהתאמה אישית, למשל, יכולה להגיע גם ל 600 שקל אם לא תקפידו על תקציב מוגדר מראש.

 יש כמה טיפים להפחתת עלויות המזון למסיבות יום הולדת:

ראשית, הגדרו מגבלת זמן למסיבה עוד במעמד ההזמנה. למשל מסיבה תערך ביין השעה 14:00 ל-16:00 בדרך זו ההורים של אורחי המסיבה לא יצפו ממך להאכיל את הילד גם בארוחת צהריים וגם בארוחת ערב. במידה ותקבעו את המסיבה בין שעות הארוחות הרגילות תוכלו להפחית משמעותית את תקציב המזון למסיבה השנה, אם המסיבה  תתקיים החל משעה 14:00. עד השעה 16:00, למשל, אורחי ילדכם (והוריהם) עשויים להיות מרוצים מהגשת חטיף, לעומת זאת במידה ותקבעו את שעת המסיבה לשעה 12:00 ועד 16:00 כולם יצפו שתגיש ארוחת צהריים ראוייה שנופלת בדיוק בשעות אלו.

לאחר מכן, שקלו את היתרונות והחסרונות בקניית אוכל ועוגה, לעומת הכנת המטעמים בעצמכם.

אם אתם יודעים לאפות  טוב ויכולים להקציף כמה עוגות בתוך זמן קצר, אז רכישת קופסאות של תערובת עוגות בחנות יכולה לחסוך לכם הרבה כסף אבל, אם אתם לא מהזן האופה או שפשוט אין לכם זמן, אולי כדאי לכם לשלם עבור אוכל או עוגה ולקצץ בהוצאות בחלק אחר של תקציב המסיבה.

לבסוף, כשאתם חושב כיצד לתכנן מסיבת יום הולדת לילד בתקציב מצומצם, שקלו לקנות אוכל בכמויות גדולות מחנות סיטונאות. ייתכן שתוכלו להשיג מוצרים טובים ואיכותיים יותר לילדים מבלי לחרוג מהתקציב.

צעד שלישי: לכו על תכנון כיף והנאה! 

דלגו על ההזמנות המהודרות והקישוטים המנצנצים היקרים ביותר שיש לחנות להציע

מסיבות יום הולדת ידידותיות לתקציב לילדים יכולות להיות מהנות, גם אם אינכם מוציאים מאות שקלים כדי לשכור מתנפחים או להקים טיולי פוני בחצר האחורית. אפשרויות בידור רבות קימות להשכרה בעלויות נמוכות וידידותיות כמו באתרינו "קסם של טיפי" המציע השכרת ציוד לימי הולדת כדוגמת אוהלי טיפי למסיבות פיג'מה או יום הולדת בסגנון ספא לבנות ועוד אפשרויות רבות כל זאת בעלויות קטנות. בדרך זו תוכלו לספק ביום ההולדת המון חויות מיוחדות שמפעילות את הראש והדימיון וזה הכי כיף לילדים ובמקביל לחסוך כסף למשפחה.

לגבי אטרקציות ליום ההולדת תוכלו תמיד לבקש מחברים ובני משפחה להיכנס ולעזור בפעילויות כמו ציור פנים, קעקועים ועוד.

חסכון נוסף שנוכל ליצר הוא לוותר על הזמנות הנייר ובמקומן לשלוח הזמנות דיגיטליות באמצעות הווטסאפ או מדיה חברתית.

צעד רביעי: מקשטים אבל פחות!

הדרך לתכנן מסיבת יום הולדת לילד בתקציב מצומצם יכול להיות קצת יותר מסובך אם ילדכם רוצה נושא ספציפי הדורש רכישת קישוטים יקרים בהתאמה אישית. נציע  לבדוק ברשתות החברתיות רעיונות לקישוט בתקציב נמוך ומישם תוכלו לבדוק את כישורי ההכנה שלכם.

גישת ה- DIY ליום הולדת כולה גם לעזור לכם לחסוך בשקיות מתנה, אם תחליטו להציע שקיות מתנה בסיום המסיבה.

במקום לרכוש למשל שקיות הפתעה מודפסות מראש, קנו שקיות נייר ללא איורים ואורחים יקשטו את שלהן כחלק מהפעילות במסיבה. במקום לרכוש פיצות מוכנות רכשו פיתות ותוספות וכל ילד יכין את הפיצה האישית שלו במסיבה- האמינו לי הילדים יהנו להיות שפים קטנים.

תכנון מסיבת יום הולדת מהנה עם או בלי הגבלת תקציב יכולה להתפתח לכאב ראש גדול, זכרו בכדי להמנע מכך תמיד העדיפו את מה שהכי חשוב לילד/ה שלך (והכי ידידותי לארנק שלכם)

"אם כסף הוא נושא, מסיבת יום הולדת לכשלעצמה עשויה להיות המתנה"

אם אתם מנסים לחסוך, שקולו לתת לילד/ה את  האפשרות לבחור- מסיבה או מתנות. תוכל גם לייעד חלק מתקציב המסיבה למתנה מיוחדת אחת בלבד.

זכרו, תכנון מסיבות יום הולדת ידידותיות לתקציב לילדים צריך להיות על מקסימום כיף תוך מינימום מתח להורים.

הפיות שלנו תשמחנה להעניק לכם רעיונות נוספים ליום הולדת בתקציב קטן אתם מוזמנים להכנס לאתר לקסם של טיפי ולהתרשם ממגוון חבילות למסיבת יום ההולדת חבילות החל מ-350 שקלים ועד 750 שקלים במגוון סגנונות האהובים על ילדים.

קסם של טיפי 053-3700137