יום הולדת בסגר

יום הולדת בסגר

מה קורה כשהמציאות שלנו משתנה ? ואיך לעבור ממסיבת יום הולדת עמוסה בחברים כפי שחגגנו בשנים קודמות ליום הולדת בסגר או יום הולדת בידוד?

 

ימי ההולדת בשנה האחרונה התרחקו כל כך מנוף ימי ההולדת שחוינו בשנים האחרונות, וכשהמציאות משתנה בעולם המבוגרים אז עולם הילדים יחד איתו מקבל תפנית אך אל דאגה! אספנו בשבילכם את כל הטיפים והרעיונות להשאיר גם השנה את יום ההולדת שמח ממש כמו בכל שנה אחרת למרות ההבדל שהפעם החגיגה תהייה מצומצמת ובחיק המשפחה הקרובה האהובה עלינו

המדריך המלא לתכנון מסיבת יום הולדת בסגר ובבידוד!

קסם של טיפי-ימים מאושרים

נגלה לכן כבר עכשיו שהסוד הגדול הוא באוירה המיוחדת, כל שעליכן לעשות הוא  להבין ש- יום הולדת שמח הוא בראש ובראשונה חגיגה של רגשות עבור ילד/ת יום ההולדת.  כיוון שהאווירה ביום המיוחד הזה מתקבל ברוב המקרים על ידי המשפחה הקרובה כמו בכל שנה ולכן אם תמשיכו אתם כמשפחה ליצר אווירה שונה מכל יום רגיל, אווירה חגיגית ומיוחדת אתם הבנתם איך לחגוג יום הולדת בבידוד או בסגר!

 

לאחר שגילינו לכם שהסוד הוא באוירה שאתם מיצרים נמשיך לסייע לכם לארגן את כל הבית למסיבה כן כן , התיחסו לזה באופן הבא : יום הולדת בסגר זה רק שינוי קל בתוכנית המקורית שלנו שזה המיקום והכמות משתתפים - חוץ מזה הכל יכול להיות ממש כמו בתוכנית המקורית

תדאגו ליצר אווירת יום הולדת שמחה בבית , בלונים ודקורציה מאוד עוזרים להמחיש לילד/ת יום ההולדת את ההבדל הגדול ביין עוד יום רגיל בבית ליום המיוחד במיוחד בימי סגר. במידה ואתם לא יכולים לצאת מהבית כי נכנסתם לבידוד יש המון ספקים שישמחו לספק לכם עד פתח הבית את הציוד המלא למסיבת יום ההולדת , כך למשל גם אנו ב- קסם של טיפי נשמח לספק עבורכם את כל הקונספטים ליום הולדת בצורה מושלמת עד הבית ולהפוך את הסלון שלכם ברגע לאזור קסום ליום ההולדת עם מגוון ועשיר החל מ- יום הולדת לגיל שנה ועד ל- מסיבת בת מצווה ויום הולדת גיל 16 "SWEET 16"

יום הולדת בבית

אוהל טיפי

ביין המסיבות שלנו תוכלו למצא המון מסיבות יום הולדת אוהלים והמון רעיונות ליום הולדת בבית 

בנוסך לכל הרעיונות ליום הולדת בבית חשוב שלא לשכוח את המרכיב החשוב ביותר והוא עוגת יום הולדת–חובה בכל גיל !

והכינו כיבוד שיהיה כמובן שונה מבכל יום אחר ממש כמו שהייתם מזמינים אורחים ליום הולדת ההבדל יהיה רק בכמות שתהפוך לקטנה יותר ולכן גם יהיה הפעם קל יותר להכין הכל.

שנו את האווירה, הפעילו את הנגן ונגנו שירי יום הולדת שמחים ועליזים, את הילדים קטנים חובה להרים על הכיסה ולספק את כל חווית המסיבה.

הכינו מגוון פעילויות ומשחקים , כמו למשל גם חבילה עוברת אפשר לשחק (אז מה אם זה רק אתם ההורים והילד/ה בבית )

אל תשכחו שאנו חיים בעולם טכנולוגי ולכן במיוחד בסגר אפשר ורצוי לעשות שיחות וידאו של איחולים לבביים עם כל החברים והמשפחה המורחבת, רק תדאגו רק לתזכר את כולם שיש לילד/ה יום הולדת – ורצוי שיכינו בלון או ברכה.

זכרו שיום הולדת בבית הוא יום הולדת שאנו זוכרים מהילדות שלנו, בעבר היינו חוגגים ממש בחיק המשפחה והחברים הקרובים ביותר, הפעם השם השתנה לכותרת של יום הולדת בסגר או יום הולדת בבידוד אבל הרעיון המרכזי נשאר ממש אותו הדבר אנו ממליצות לכם שלא תקחו את השם ולפרש לו קונטציה שלילית, להפך אמרו לילדים שזה יום הולדת אינטימי ומיוחד כי הוא יקבל המון אהבה מהאנשים שהכי אוהבים ומתרגשים לחגוג איתו 

לסיכום תמיד זכרו שיום הולדת הוא יום מיוחד שבעיקר המשפחה והחברים הקרובים ביותר רוצים לומר לך שאת/ה חשוב/ה ומיוחד/ת להם ולחגוג את האהבה שלהם אליך.

עד למאמר הבא שלנו מאחלות לכן בריאות והמון מזל טוב  וימים שמחים– הפיות קסם של טיפי053-3700137