top of page

יום הולדת בסגר -יום הולדת מצומצם אך שמח!

יום הולדת אוהלי טיפי

מה קורה כשהמציאות שלנו משתנה? ואיך לעבור ממסיבת יום הולדת עמוסה בחברים כפי שחגגנו בשנים קודמות ליום הולדת בסגר או יום הולדת מצומצם? ועדיין שיהייה יום הולדת שמח

ימי ההולדת בתקופת הקורונה ואפילו אחריה התרחקו כל כך מנוף ימי ההולדת שחוינו בשנים האחרונות, וכשהמציאות משתנה בעולם המבוגרים אז עולם הילדים יחד איתו מקבל תפנית אך אל דאגה! אספנו בשבילכם את כל הטיפים והרעיונות להשאיר גם השנה את יום ההולדת שמח ממש כמו בכל שנה אחרת למרות ההבדל שהפעם החגיגה תהייה מצומצמת ובחיק המשפחה הקרובה האהובה עלינו או עם קבוצה קטנה ומצומצמת של חברים

המדריך המלא לתכנון מסיבת יום הולדת בסגר -יום הולדת מצומצם אך שמח!

קסם של טיפי יום הולדת לבנות

נגלה לכן כבר עכשיו שהסוד הגדול הוא באוירה המיוחדת, כל שעליכן לעשות הוא  להבין ש- יום הולדת שמח הוא בראש ובראשונה חגיגה של רגשות עבור ילד/ת יום ההולדת.  כיוון שהאווירה ביום המיוחד הזה מתקבל ברוב המקרים על ידי המשפחה הקרובה כמו בכל שנה ולכן אם תמשיכו אתם כמשפחה ליצר אווירה שונה מכל יום רגיל, אווירה חגיגית ומיוחדת אז אתם כבר הבנתם איך לחגוג יום הולדת בבידוד או בסגר או יום הולדת מצומצם אך שמח!

לאחר שגילינו לכם שהסוד הוא באוירה שאתם מיצרים נמשיך לסייע לכם לארגן את כל הבית למסיבה כן כן, התיחסו לזה באופן הבא: יום הולדת בסגר זה רק שינוי קל בתוכנית המקורית שלנו שזה המיקום והכמות משתתפים - חוץ מזה הכל יכול להיות ממש כמו בתוכנית המקורית גם אם יום ההולדת השנה יחגג האופן מצומצם.

כל הרעיונות ליום הולדת בבית

תדאגו ליצר אווירת יום הולדת שמחה בבית, בלונים ודקורציה מאוד עוזרים להמחיש לילד/ת יום ההולדת את ההבדל הגדול ביין עוד יום רגיל בבית ליום המיוחד במיוחד בימי סגר. במידה ואתם לא יכולים לצאת מהבית כי נכנסתם לבידוד יש המון ספקים שישמחו לספק לכם עד פתח הבית את הציוד המלא למסיבת יום ההולדת , כך למשל גם אנו ב- קסם של טיפי נשמח לספק עבורכם את כל הקונספטים ליום הולדת בצורה מושלמת עד הבית ולהפוך את הסלון שלכם ברגע לאזור קסום ליום ההולדת עם מגוון ועשיר החל מ- יום הולדת לגיל שנה ועד ל- מסיבת בת מצווה , יום הולדת ספא לבנות , יום הולדת יצירתי במיוחד עם הכנת חולצה מעוצבת , יום הולדת עיצוב בסבון, מסיבת פיג'מה מצומצמת ,יום הולדת גיל 16 "SWEET 16", ועוד המון רעיונות מיוחדים שיהפכו את כל אוירת הבית למיוחדת אפילו מימי הולדת שחגגתם בעבר.

אוהל טיפי

ביין המסיבות שלנו תוכלו למצא המון מסיבות יום הולדת אוהלים והמון רעיונות ליום הולדת בבית 

בנוסף לכל הרעיונות ליום הולדת בבית חשוב שלא לשכוח את המרכיב החשוב ביותר והוא עוגת יום הולדת–עוגת יום ההולדת כאמור מרכיב חובה בכל גיל!

הכינו כיבוד ליום ההולדת שיהיה כמובן שונה מבכל יום אחר ממש כמו שהייתם מזמינים אורחים ליום הולדת ההבדל יהיה רק בכמות שתהפוך לקטנה יותר ולכן גם יהיה הפעם קל יותר להכין הכל.

שנו את האווירה, הפעילו את הנגן ונגנו שירי יום הולדת שמחים ועליזים, את הילדים קטנים חובה להרים על הכיסא ולספק את כל חווית המסיבה.

במידה והחלטתם שלא להעזר בספקי יום הולדת ו או שתקציב המסיבה מצומצם פשוט הכינו מגוון פעילויות ומשחקים כמו פעם, כמו למשל חבילה עוברת, כן בהחלט אפשר לשחק משחקי יום הולדת ממש כמו בתוכנית המקורית (אז מה אם זה רק אתם ההורים והילד/ה בבית ).

אל תשכחו שאנו חיים בעולם טכנולוגי ולכן במיוחד בסגר אפשר ורצוי לעשות שיחות וידאו של איחולים לבביים עם כל החברים והמשפחה המורחבת, רק תדאגו רק לתזכר את כולם שיש לילד/ה יום הולדת – ורצוי שיכינו בלון או ברכה גם אם זו רק שיחת וידאו- המחווה הקטנה הזו תגרום לילד/ת יום ההולדת להרגיש מיוחד יותר מכל שיחה אחרת שעשיתם בשבועות האחרונים רק בגלל מחוות הבלון או מחווה אחרת מרגשת כמו שתכינו לשיחת הוידאו רק נר על קפקייק ותנשפו להביע משאלת יום הולדת פעם נוספת גם בשיחת הוידאו.

זכרו שיום הולדת בבית הוא יום הולדת שאנו זוכרים מהילדות שלנו, בעבר היינו חוגגים ממש בחיק המשפחה והחברים הקרובים ביותר,כלומר בעבר מראש וכבשגרה ימי ההולדת היו מצומצמים. הפעם נכון הנסיבות השתנו וגם השם השתנה יום הולדת בסגר או יום הולדת בבידוד אני ממליצה לכם פחות לדברר את המשפט "יום הולדת מצומצם" או "יום הולדת בסגר" לילדים  ציינו רק יום הולדת ,בלי כל הקונוטציות השליליות.

ילדים כל כך חכמים ובמקרים רבים מבינים את כל הסיטואציה מבלי הצורך שאנו בעולם המבוגרים  נזכיר להם שוב ושוב למה חוגגים בצורה מצומצמת את יום הולדתם השנה.

 הרעיון המרכזי נשאר ממש אותו הדבר אני ממליצה לכם שלא תקחו את השם "יום הולדת מצומצם" או יום הולדת בסגר" ותקנו לו קונטציה שלילית, להפך אמרו לילדים שזה יום הולדת אינטימי ומיוחד שבו הוא יקבל המון אהבה מהאנשים שהכי אוהבים ומתרגשים לחגוג איתו.

לסיכום תמיד זכרו שיום הולדת הוא יום מיוחד שבעיקר המשפחה והחברים הקרובים ביותר רוצים לומר לך שאת/ה חשוב/ה ומיוחד/ת להם ולחגוג את האהבה שלהם אליך.

עד למאמר הבא שלנו, אנו כאן בקסם של טיפי מאחלות לכן להמשיך להביע משאלות, המון מזל טוב וימים שמחים!

למידע נוסף והזמנת חבילת יום הולדת מרגשת וקסומה צרו איתנו קשר קסם של טיפי. 053-3700137

bottom of page