top of page

יום הולדת חד קרן 

יום הולדת חד קרן

הילדה מבקשת רק יום הולדת חד קרן ? בואי תגלי איך לתכנן יום הולדת חד קרן מדהימה ומיוחדת ממש בעצמך!

יום הולדת חד קרן תמיד ישאר יום הולדת מדהים בייחוד לילדות בגיל הרך - מסיבת יום הולדת חד קרן מלאה בקסם, יופי וצבעוניות, אפילו אנחנו האמהות הולכות להנות מכל רגע בתכנון המסיבה במוטיב חד הקרן!

אז אם גם את החלטת לפנק את הילדה השנה עם יום הולדת חד קרן הכנו לך את כל מה שאת צריכה לדעת לתכנון המסיבה בקלי קלות! 

קדימה בואי נתחיל להכין עוד יום הולדת מושלמת - הפעם בסטייל חדי קרן!

 יום הולדת חד קרן - כל מה שצריך לדעת לתכנון המסיבה 

יום הולדת חד קרן כל מה שצריך לדעת לתכנון המסיבה

כמו כל הפקת יום הולדת יש כמה עקרונות שחייבים לעבור עליהם בכדי שיום ההולדת תהייה מוצלחת במיוחד , על זה כתבנו כמה מאמרים שאתן מוזמנות להכנס ולקרא שוב כמו למשל "איך לתכנן מסיבת יום הולדת לילדים" , רק נזכיר גם כאן שבכל תכנון מסיבת יום הולדת אנו צריכות להכין רשימת מוזמנים, לקבוע את מיקום המסיבה, שעות המסיבה , להכין כיבוד והפעלות.

ברוב המסיבות, יש לנו מוטיב ליום ההולדת , בעת בחירת המוטיב ליום הולדת חד קרן כאן למעשה נכנס ההבדל ביין ימי הולדת לבנות במוטיבים  השונים.

ככל שנחזק את ההפעלה ונרכז אותה בהפעלת חד קרן עם תפאורה מיוחדת למסיבה זה מה שיעשה את כל ההבדל ביין עוד יום הולדת ל יום הולדת חד קרן.

אז איך בעצם מתחילים לתכנן הפעלת יום הולדת חד קרן?

הכיני מראש תאפורה בבית שתיצר אווירת חדי קרן קסומה , רוב הפעמים האווירה היא המרכיב המרכזי שמיצר את ההבדל ביין ימי ההולדת השונים ולא דווקא המיקום שתבחרי לערוך את המסיבה.

 

תוכלי למצא המון אביזרים עיצוביים שכל כך קל להכין גם לבד (ואפילו למצא בכל חנות מקומית) בסגנון חד קרן כגון:

מסגרת צילום חד קרן ליום הולדת, בלונים עם הדפס חד קרן, דיגלונים למסיבה דגם חד קרן, הנה לכם אפילו רמז -קרוב לוודאי שכבר אצלכן בבית יש ציוד של חדי קרן שאתן אפילו לא זוכרות כמו: בובות חדי קרן ואפילו מצאים עם הדפס חדי קרן שיכולים להפוך בקלות לקיר צילום סלפי בכניסה למסיבה (אפשרי למטוח את בד הציפה של השמיכה על הקיר והנה לפנייך קיר סלפי חדי קרן משלכן) 

באקססוריז שתתכננו מראש למסיבת חד הקרן השנה, הכי חשוב זה לזכור שדמות חד הקרן חייבת להיות יפיפיה ,הנוצצת וצבעונית ובחרו 2 עד 3 קישוטים שיתפסו את העיין - עדיף לא להעמיס את חלל המסיבה עם כל הציוד שקיים בשוק.

היום יש כל כך הרבה ספקים שישמחו לספק לכן את כל ה- ציוד ליום הולדת חד קרן,

אצלינו למשל בקסם של טיפי תוכלו למצא אוהלי טיפי ורודים ל- מסיבת חד קרן ואת כל ייתר הציוד למסיבת חדי קרן בהדפס היוניקורן המיוחד שלנו , ביניהם : המשטחים לאוהל הטיפי למסיבה והכריות וכמובן שרשראות  הדגלונים המצורפים כציוד למסיבה כמובן מגיעים  סגנון חדי קרן , – אפשר להשכיר גם  את חבילת מיני בא לי לפנק בעלות של 350 שקלים בלבד ולקבל חבילת אביזרים מדהימה שתקפיץ לכן את יום ההולדת ליום הולדת חדי קרן מקורית ומיוחדת.

בנוסף תוכלו לקחת את סגנון חדי הקרן צעד אחד קדימה ולבקש מכל החברות המוזמנות להגיע למסיבה להביא איתן את הבובת החד קרן האישית מהבית וככה גם בזמן המסיבה הבנות ישבו וישחקו עם בובות החד קרן שלהן יחדיו בתוך אוהלי הטיפי למסיבה.

בעניין ההפעלה ליום ההולדת חד קרן תמיד נמליץ להישאר קרובות למוטיב של המסיבה, כך למשל תוכלו להכין הפעלת קישוט עוגיות חדי קרן, הכנת לוכדי חלומות , הכנת שקית ממתקים בצורת חד הקרן לכל ילדה - הרי תמיד כיף סדנאת ממתקים ביום הולדת , אפשר למצא היום המון קעקועים בסגנון חדי קרן לילדים וכך בקלות להכין עמדת קעקועי חדי קרן למסיבה 

האפשרויות להפעלה ליום ההולדת הן רבות ויכולות לכלול גם יצירת חד קרן על קנווס עם צבעי אקריל ונצנצים, הכנת צמידי חברות חד קרן, הכנת קשת לשער בסגנון קרן ועוד ועוד ..

לגבי העוגה תמיד כיף להכניס את מוטיב יום ההולדת גם לחלק הזה ודי בקלות , כך למשל ניתן לגשת לחנות העוגות המקומית ולבקש הדפס של חדי קרן על העוגה או לחלופין להעלות את רמת היצירתיות ולהכין עוגת יום הולדת פשוטה בבית אך לקשט בגביעי גלידה ארוכים שידמו את הקרן של חד הקרן , (מהגביעים נמליץ למלא ולמשוך קצפת בצבע משתנה בכל גביע וחמצוצים שטוחים - יוצא מרהיב מניסיון!)

לסיכום, שימו לב שהרעיון המרכזי הוא ליצר אווירה ולכן אתן יכולות בקלות לעשות יום הולדת חד קרן בשלל סגנונות ביניהם: יום הולדת אוהלים חד קרן
יום הולדת ספא חד קרן

מסיבת פיגמות חד קרן

יום הולדת סדנת יצירה חד קרן ועוד . .

כל סגנון שתבחרו שתפו את ילדת יום ההולדת בכל התהליך לבחירת האקססוריז והפכו את התכנון לחלק מרגש ומקדים למסיבה ומה שבטוח שיום ההולדת תהייה מיוחדת ומהנה ממש כמו באגדת היוניקורן !

עד למאמר הבא מאחלות לכן יום הולדת חד קרן שמח וקסום והמון מזל טוב– הפיות קסם של טיפי053-3700137

bottom of page