top of page

יום הולדת מיוחד ובלתי נשכח!

יום הולדת מיוחד ובלתי נשכח

כולנו רוצים להעניק לילדים שלנו יום הולדת שהם יזכרו ... אבל לפני שאתם מתכננים להוציא אלפי שקלים על יום הולדת מפואר ועמוס באטרקציות קחו רגע לחשוב על הילדות שלכם ...

 

מה אתם זוכרים מימי ההולדת שלכם? קרוב לוודאי שהתשובה תהייה קצרה: עוגה מיוחדת שאמא הכינה, כמה חברים ומשחקי חברה מהנים.

כל הזכרונות האלה כנראה הרבה יותר יקרים מהכסף שאתם מתכננים להוציא על מתנות או אטרקציות מיוחדות ליום ההולדת של הילדים שלכם.

הסיבה הבסיסית שרוב ההורים יענו היא שהם מוציאים כסף רב בימי הולדת כיוון שהם רוצים שהילדים יחוו ילדות מדהימה. אבל הוצאת סכומי כסף גבוהים על מסיבה לא תשנה. ילדים יזכרו ילדות מדהימה בגלל החוויות שהם נהנים מהם, הקשרים שהם בונים והזמן שאתם כן אתם ההורים תבלו איתם.

 

גם אנו בעולם המבוגרים נעדיף דייט נהדר, ארוחת ערב טעימה או לעשות פעילות מיוחדת ביחד, הרבה יותר מעוד "חפצים" שאנו ממש לא צריכים או רוצים.

הרעיון שחשוב לזכור הוא שצריך להעביר את החשיבה לחוויה נהדרת משותפת על פני הוצאת כסף גדולה .למעשה רוב האנשים לא יציינו את הסיבה שמישהו מרגש אותם או אוהב אותם כיוון שהוא מוציא עליהם הרבה כסף.

קיימים בימינו כל כך הרבה רעיונות לעשות יום הולדת מיוחד ומרגש ללא הצורך בהוצאת סכומי כסף אסטרונומיים.

להלן 7 כללים פשוטים שהופכים את יום ההולדת ליום מיוחד ובלתי נשכח!

1. שמרו על זה פשוט!

זה נשמע די מובן מאליו, אבל לעתים קרובות כל כך כאשר אנו מתחילים לתכנן מסיבת יום הולדת אנו גם מתחילים להיסחף עם כל האטרקציות והחפצים שעולים לנו בתוצאות החיפוש הראשון שלנו בגוגל.

לפתע אנו מוצאים את עצמינו מתפתים לרכוש את כל הדברים שלא ממש משנים למסיבה כמו לקחת נושא פשוט וחמוד של יום הולדת כגון "מסיבת חדי קרן" ובמקום לעשות את זה חמוד וקולע למטרה אנו פשוט מתחילים להציף את כל הבית במפיות, כוסות, צלחות, עוגת חדי קרן בהזמנה אישית, בלוני חדי קרן , שטיחים ופוסטרים מקיר לקיר , תחפושות חדי קרן ועוד המון ציוד למסיבה שבאמת לא ישנה הרבה לחוויה המרכזית של ילדת היום הולדת או של האורחים.

בכדי לעשות משהוא מיוחד במקום ללכת על הכל עם הנושא של המסיבה, תבחרו להדגיש את הנושא בפריט אחד או שניים ולשמור על שאר העיצוב חגיגי ומהנה אך לא עמוס. אם אתם רוצה להשתמש בנושא מסיבת יום הולדת חד קרן, נושא מסיבת LOL או יום הולדת אינדיאנים או כל נושא אחר שעולה לכם, קשטו במפה חגיגית, הזמינו עוד פריט מרכזי מרגש אשר ימחיש את נושא המסיבה ואל תעמיסו יותר מידי כך שהריגוש יהיה מהדבר המיוחד שכן רכשתם ולא מעומס כל הפריטים הקטנים הקיימים בשוק.

נדגיש שילדים שיבחרו נושא מסויים למסיבה כמו למשל מסיבת חד הקרן רוב הסיכויים שכבר יש לכם בבית מלאי לא מבוטל של צעצועים וקישוטים זמינים במלאי שתוכלו להשתמש בהם גם במסיבה ובכך אפילו להעלות את הערך שלהם בעני ילדת היום הולדת במשחקים עתידיים עם אותם המשחקים -כן, עכשיו אותם צעצועים צפויים להפוך בהמשך מחוברים בצורה רגשית למסבה המיוחדת שחגגתם להם.

2. הפכו את האורחים לחלק בלתי נפרד מהתכנון והעשייה!

במסיבות עם אורחים שהם לרוב משפחה וחברים קרובים הפכו את האורחים לחלק מהחוויה בכל צורה שתוכלו. דרך פשוטה לערב אותם בחוויה היא לבקש שכל אורח יכין למסיבת יום ההולדת השנה משהוא, זה יכול להיות התבשיל המיוחד שהם עושים וכולם אוהבים לאכול או שיהיו חלק קטן מההפעלה לדוג' אם יש לנו דודה מאפרת היא זו שתהייה אחראית להעביר רבע שעה של איפור פנים חדי קרן במסיבה . קרובי משפחה רבים וחברינו הטובים יוהבו להביא את כישרונם המיוחד למסיבה והמסיבה תהייה בתחושת זיכרון מיוחדת יותר גם עבורם לטווח ארוך, כך למשל ידברו על התבשיל המיוחד שלהם או כישרון האיפור המדהים שלהם במסיבה ואחריה ..

 

באותו אופן בדיוק גם הילדים יכולים להשתתף , עודדו את האורחים הקטנים להביא משחק או פריט אהוב כחלק מהההפעלה ליום הולדת . דוגמא קלה להמחשה היא יום הולדת רטובה בה כל ילד יוכל להביא את משחקי המיים שלו להתזה: רובי מיים , בריכת מים קטנה ועוד דברים שיכולים להיות קשורים בנושא המסיבה. בדרך זו תיצרו שיתופיות בין הילדים וגם הם ירגישו שהם תרמו באופן אישי ליום המיוחד.

 

רעיונות כאלו יש בשפע, נמנה רק כמה מפופולרים ביותר: בובת פרווה משלהם למסיבת ג'ונגל/ספארי, כדור או חולצת ספורט למסיבת יום הולדת ספורטיבית בפארק, חרבות למסיבת אבירים או תחפושות של נסיכות ביום הולדת נסיכותי בה כולם מתחפשים לדמות האהובה עליהם, או ביום הולדת LOL כל ילדה מביאה את בובת הLOL שלה למשחק LOL משותף.

הפיכת מסיבת יום הולדת למיוחדת היא קלה כאשר לכל אורח יש הזדמנות לתרום ולשתף בחלק מהמסיבת יום ההולדת.

אתם באמת יכולים להיות המארחים העסוקים ביותר ולדאוג להכל דבר מלתאם עם ליצנים ומפעילות ,לשנע סחורה וכיבוד ועוד.. אבל האורחים שלכם ייהנו הרבה יותר אם תאפשרו להם את הזכות לקחת חלק בכל הכיף הזה.

 

3. שמרו על המסיבה תוססת ופעילה!

הרעיונות הכי מהנים למסיבות הם אלה שיש בהם המון אקשן ופעילות. הכוונה היא לא לצאת למבצע השכרה של טרמפולינות או סוסי פוני! במקום זאת, פשוט שמרו על המסיבה תוססת ושלבו פעילות רבה יותר על ידי שמירה על המסיבה קצרה ומלאה בפעילות מהנה. כן כן מסיבה בת שעתיים בה הילדים משחקים, נהנים מעוגה, יוצרים מלאכה וחוזרים הביתה היא הרבה יותר בלתי נשכחת מאשר אחר הצהריים  ארוך  מידי, בו כולם בסוף משתעממים וחוזרים הבייתה כשהם מיצו את זה.

הפעילו מוסיקה מהנה בכניסה למסיבה כך שהאורחים יחושו שינוי ניכר ביין הרגע לפני המסיבה לרגע שבו נכנסים למסיבת יום ההולדת.

תכננו מספר פעילויות ומשחקי חברה שיכללו את השיתוף פעולה בתוך קבוצת הילדים שיהיו, מתברר שבחוויה של הילדים הם נוטים להיות מאוד טרודים כשהם יושבים וצופים בחבר אחר בפעילות בזמן שהם יושבים בצד ולא לוקחים "חלק מההצגה"

אותו קונספט עובד גם למסיבות יום הולדת למבוגרים. כל כך הרבה מסיבות נושאות סביב אוכל ומתנות, במקום זאת אירחו ערב משחק או ערב כיף משפחתי.

צרו מסורת המורכבת ממחווה פשוטה לציון היום המיוחד אשר מערבת את כל האורחים.

4. הפכו את כל היום ליום מיוחד ומרגש ותצרו מסורת משפחתית!

ליצירת חוויה מוגברת אפשר להתחיל את יום היום הולדת מהבוקר ולא רק בשעה שמגיעים האורחים, אפשר להתחיל מסורת משפחתית שבה ילד או ילדת יום ההולדת הם אלה שיבחרו לכל המשפחה את ארוחת הבוקר האהובה עליהם, אפשר לבחור סרט לכל המשפחה או אפילו לבחור בפעילות שהם באמת אוהבים לעשות כמו לבלות שעתיים בחוף הים או ללכת לטייל בגלריה האהובה ביום המיוחד צרו מסורת יום הולדת שתוכלו לעשות בקלות מחדש כל שנה ושיעניק לכם את המקסימום תחושה של "יום מיוחד במיוחד בשבילי".

המסורת עצמה מהווה סימן ייחודי ומהנה לחשיבותו של היום המיוחד.

 

5. תיצרו חוויות על פני מתנות!

חוויית יום הולדת בלתי נשכחת היא אחד הרעיונות הטובים ביותר להפוך את יום ההולדת למיוחד מאוד. פעילות מהנה ובלתי נשכחת תספק זיכרונות שיימשכו כל החיים וזה הרבה יותר טוב ממסיבה וערמת מתנות שישכחו בעוד כמה שבועות.

 

6. העניקו מתנות יום הולדת קטנות אך משמעותיות!

אם אתם באמת רוצה לתת מתנת יום הולדת, בחרו במתנות קטנות משמעותיות ולא ב"דברים " הכי גדולים שמצאתם בחנות הצעצועים שלא יהיה להם קשר אישי או מיוחד. הדרך הקלה ביותר לדעת מהיא המתנה המושלמת היא להאזין ולהביט בסביבה בפריטים שמושכים את תשומת הלב של מי שחוגג. כך למשל ילדה שאוהבת אומנות וציור תעדיף מתנה ופעילויות הדורשות יצירתיות, או כל פעילות שתציע לה את אפשרות להעשיר ולחקור את הצד האמנותי שלה ביום המיוחד.

הרעיון המרכזי הוא להרכיב מתנות יצירתיות ומדליקות עם מחשבה שהכל נוצר במיוחד עבור המקבל.

אצלינו בקסם של טיפי למשל תוכלו לקבל שרותי תפירה ייחודיים לאוהלים לילדים, כך למשל אוהל טיפי לילד או ילדת יום ההולדת שכולו נתפר ע"פ בחירתכם לבדים ולקונספט שהילד/ת יום ההולדת אוהבים במיוחד, לדוג' אוהל טיפי מעוצב בסגנון ספיידרמן או אוהל טיפי בעיצוב אישי בסגנון בלרינה שהוכן במיוחד רק עבורכם!

 

7. צלמו תמונות!

אם אתם רוצה לארח יום הולדת בלתי נשכח, זכרו לתעד את היום על ידי צילום המון תמונות. אם אתם הולכים לחוויה מיוחדת, פעילות מהנה או מפגש בו כולם מתרגשים להשתתף, תרצו לתפוס את הרגעים המיוחדים האלה ולצלם.

לאחר מסיבת יום ההולדת תמיד אפשר גם לשלוח כמה תמונות בדוא"ל/או ברשת חברתית/והיום גם בווטסאפ יחד עם תודה לכל מי שהגיע.

אם ניקח את זה צעד אחד קדימה אפשר אפילו להדפיס את התמונות ולהכניס אותם למעטפה (כן, כן מעטפה כמו פעם ולשלוח בדואר) כדי לחלוק את הזכרונות עם בני משפחתך וחבריך שנהנו איתכם מהחגיגה, לקבל תמונה היום בדואר רגיל יכולה בהחלט לרגש כל אחד הרבה יותר מחלוקת מתנות סוף מסיבה כמו הפתעות ממותגות מסוג זה ואחר. תמונות הם דרך גישה מהירה בחוויות הנהדרות מהעבר.

לסיכום, ימי הולדת לא צריכים להתמקד ב"הכי גדול הכי יקר או הכי נוצץ שהכסף יכול להשיג". יש המון דרכים ליצר יום הולדת בלתי נשכח שמח ומיוחד, במאמר זה מנינו רק מספר דרכים שאפשר להשיג את זה כגון: לערוך מסורת משפחתית, לערב את האורחים בפעילות, להעניק מתנות עם משמעות אישית למקבל וליצר לילד/ת יום ההולדת את התחושה שזה היום המיוחד שלו/ה ובמיוחד עבורו/ה.

רוצות גם יום הולדת מיוחד ובלתי נשכח? למידע נוסף על כל חבילות ימי ההולדת שלנו לחצו כאן לכל הפרטים המלאים ליום הולדת ספא לחצו כאן . להזמנת מסיבת אוהלי טיפי למסיבת פיג'מה במגוון סגנונות צרו איתנו

קשר בטלפון 053-3700137 לחלופין ניתן להשאיר הודעה ממש כאן בתחתית הדף.

,לערכות יצירה לימי הולדת מעוצבים כנסו ללינק  

עד למאמר הבא שלנו מאחלות לכם יום הולדת מיוחד ובלתי נשכחהפיות - קסם של טיפי053-3700137

אוהלי טיפי להשכרה ליום הולדת
bottom of page