top of page

יום הולדת נסיכות-המדריך להכנת יום ההולדת נסיכות

יום הולדת נסיכות

המדריך המלא לתכנון יום הולדת נסיכות אולטימטיבי - עשי זאת בעצמך!

בימינו כמעט כל ילדה קטנה מוקסמת מהרעיון להיות נסיכה, אם הגעת למאמר הזה סימן שגם ביתך ביקשה לחגוג את יום ההולדת השנה כמו נסיכה אמיתית . בדיוק לשם כך הכנו לך אמא יקרה את המדריך המלא לתכנון מסיבת יום הולדת נסיכות אולטימטיבי עם אוהלי טיפי שלנו

קדימה בואו נתחיל!

יום הולדת נסיכות - המדריך המלא לתכנון יום הולדת נסיכות - עשי זאת בעצמך!

יום הולדת נסיכות-אוהלי טיפי

שלב ראשון: 

עוד במעמד ההזמנה למסיבת יום ההולדת צייני כי מדובר ביום הולדת נסיכות, כל ילדה שתגיע יכולה להגיע עם תחפושת הנסיכה האהובה אליה שיש לכל אחת מהן בבית או עם שמלה חגיגית.

שלב שני:

את כל הדקורציה למסיבת יום הולדת נסיכה כבר הכנו לך בחבילת יום הולדת נסיכות , כמובן שהצבע השולט במסיבה הולך להיום ורוד

במידה ותרצי להמשיך את הדקורציה בבות מעבר לכל מה שתקבלי בחבילת יום הולדת נסיכות נציע להמשיך עם מוטיב נסיכותי גם בבלונים , במפה ורודה , מפיות נסיכות ועוד , לשם כך גם הכנו מאמר נפרד בנושא קישוטים למסיבת יום הולדת . כך האוירה תהייה מהודרת ביותר לכל הנסיכות הקטנות שתגענה למסיבה

שלב שלישי:

הכנת פעילות נסיכותית במיוחד ליום ההולדת.

אנו תמיד מציעות את הפעילויות הבאות אך כמובן אפשר לקחת את ההפעלה לכיוונים נוספים , הנה הרעיונות שלנו:

*הכינו מספר כתרים שניתן לרכוש בכל חנות צעצועים מקומית, הכינו קערות עם חרוזים וסרטים צבעוניים בצבעי פסטל לדוג' סרט בד ורוד, שמנת וזהב . כל ילדה תוכל לקשט את הכתר האישי שלה.

*לאחר הכנת הכתרים הכינו את מסלול הכתרת הנסיכות , תוכלו להעזר באוהלי הטיפי שלנו למקם אותם זה מול זה בצידי הסלון כמעיין ארמונות קטנים ואת משטחי הבסיס הפכו לשטיח הנסיכותי עליו כל ילדה תצעד, בסיום המסלול הנסיכה שחוגגת את יום ההולדת תכתיר את הנסיכות אחת אחת . כמובן שבינתיים כל שאר הנסיכות תעמודנה בשני צידי המסלול ובמחיאות כפיים יריאו בהכרזת הנסיכה החדשה במסיבה

לחלופין אפשר להכין פעילות שרביט נסיכות מיוחד במקום כתר ומכאן שוב נמליץ על מסלול הכתרת השרביט שכל אחת תקבל לאחר שקישטה את השרביט האישי שלה.

שלב רביעי :

לאחר מכן, כשכל החברות שהגיעו למסיבה קיבלו את אביזרי הנסיכות המלכותיים שלהן הגיע הזמן לתת לנסיכות להנות ולשחק באוהלי הטיפי , האוהלים יהפכו להיות הארמונות בממלכה ביום הנסיכותי שהכנתם להן , זה הזמן לדמיון ולמשחק , האמינו לי הבנות כבר תדענה לבד מה לעשות במשחק.

שלב חמישי:

 זה בדיוק הזמן שלכם ההורים לארגוני הכיבוד האחרונים והגשתם לנסיכות המלכותיות, כמובן שהכיבוד חייב להיות בהגשה בצלחות מהודרות כיאה לשולחן ביום הולדת נסיכות.

*בשלב הגשת האוכל אתם יכולים גם לקחת "צעד אחד קדימה" ולהפוך לרגע לשפים בהגשה פרטית לנסיכות בבית המלוכה , סמכו עלינו אתם הולכים להנות מכל הציחקוקים שהקטנטנות האלה יגלו שהפכתם ל"משרתי הארמון"..

לאחר הגשת הכיבוד וטקס כיבוי הנרות על העוגה הגיע הזמן לומר תודה לכל אחת מהנסיכות שהגיעו לחגיגת יום ההולדת נסיכה של בתכם אל תשכחו להעניק לכל ילדה הביתה את היצירה שהכינה (כתר /שרביט)

נוסיף על הרעיון הכללי להפעלת יום הולדת נסיכות במידה ולביתך יש נסיכה מיוחדת מנסיכות דיסני שהיא מעדיפה במיוחד, תוכלי לשלב את ההעדפה שלה לנסיכה בתוך המסיבה.

כך למשל ביום הולדת נסיכות מוטיב אנה אלזה אפשר לשלב קישוטי פתיתי שלג על הקירות, או להכין בובת אולף קטנה.

ביום הולדת היפה והחיה נכין או נעניק פרח אדום לקחת הבייתה לכל משתתפת.

ביום הולדת סנדרלה אפשר לעבור ביין הבנות עם נעל ולחפש למי הנעל מתאימה .. כמובן שזו תהייה הנעל של ביתכם שחוגגת את יום ההולדת , לחלופין אפשר להכין פעילות של שעון חול נסיכותי "לשעת חצות"

ביום הולדת האמיצה כמובן שנכין חץ וקשת לכל נסיכה אמיצה (במאמר אינדיאנים תגלו את כל המצרכים להכנת חץ וקשת)

ביום הולדת הנסיכה והאפון נחלק אפון לכל ילדה לקחת הבייתה ולהניח מתחת לכרית הפרטית שלה (אפונים ניתן להכין מבד לבד ירוק ומעט חומר מילוי ולתפור)

יום הולדת הנסיכה והצפרדע אפשר להכין כדור מזהב לכל ילדה (כדור זהב נכין מכדור קלקר לבן אותו נצבע בזהב )

לסיכום, יום הולדת נסיכות יכול להיחגג בהמון וריאציות , לכל נסיכה יש את ההעדפה האישית שלה לדמות האהובה עליה ביותר ליום ההולדת. הרעיון המרכזי הוא שכל החגיגה מתוקה בדיוק כמו שכל נסיכה מדמיינת, בשביל זה הכנו לכם אוהלי טיפי בצבע ורוד , כריות מלאות בהדפסי כתרים מזהב, שרשראות דגלונים תואמות, כתרים מזרי פרחים מהודרים ועוד המון המון הפתעות למסיבה כך ש יום הולדת נסיכות תהייה השנה מגונדרת בחוויה נסיכותית מיוחדת במינה – ההנאה מובטחת לכל ילדה שחולמת על יום הולדת נסיכות.

לפרטים נוספים צרו קשר עם מחלקת הפיות שלנו 053-3700137 או השאירו הודעה ממש כאן למטה , לתמונות מיום הולדת נסיכות כנסו ללינק תמונות למסיבת נסיכות

bottom of page