מסיבת פיג'מה לבנות

מסיבת פיג'מה לבנות

נתחיל עם השאלה:  למה מסיבת פיג'מה ?

התשובה שלנו היא: כי לפעמים בילוי עם חברה אחת בלבד  ב מסיבת פיג'מה לבנות או חבר אחד בלבד יכול להיות הכי מהנה ומשמעותי, זה נותן לנו את האפשרות להמציא הרבה רעיונות יצירתיים, מהנים ולנסות אותם ובעיקר לחוות זמן איכותי אחד על אחד , ומסיבת פיג'מות היא דרך מצוינת להעביר זמן איכות ביחד 

  

אז איך מתחילים? ראשית מומלץ לשאול את חברתך מה  היא אוהבת לעשות, בכך תיצרו יחדיו את הפעילויות ששתיכן אוהבות וההנאה תהייה מובטחת.

מסיבת פיג'מה עם החברה הכי טובה מסיבה לשתיים בלבד - הכניסה מוגבלת!

Girlfriends

החליטו ביחד באיזה סוג נושא אתן רוצות למסיבת פיג'מות הפרטית שלכם הרעיונות הם רבים ויכולים לנוע ממסיבת ספא פרטית, או ערב טיפולי פנים, מסיבת אינדיאניות או אינדיאנים או אפילו משהו בנושא מסיבת חג המולד או מסיבת פיג'מה נסיכות ורודה.

 

התחילו מבניית מבצר מיוחד רק לשניכם או הכינו אוהל טיפי משותף לשניכם. היום ישנה אפשרות להשכרת אוהלי טיפי לילדים רק ללילה אחד אך כמובן שישנה אפשרות תמיד לבנות מבצר מיוחד ביחד ע"י שמיכות, כסאות ואטבי כביסה.

לאחר שעבודת המבצר שלכן הושלמה, זרקו כמה כריות ושמיכות על הרצפה וזחלו מתחת.

זה יכול להיות כיף גם להוסיף שרשרת תאורת לד לאוירה מיוחדת.

 

תהפכו להיות יצירתיות והכינו כמה משימות אומנותיות, הצטיידו בדבק, חרוזים, כפתורים וכל פריט אחר שיש בבית ולהכין ביחד דברים יצירתיים כמו: צמיד חברות מיוחד, משחק כתיבת שם המבצר על בריסטול מכמה פסטות יבשות מהמטבח של אמא , קישוטי מבצר כמו שרשראות נייר ועוד..

 

זמן אפייה ובישול משותף יכול להיות מאוד מומלץ ומהנה, כיוון שמסיבות פיג'מה לשניים הן יותר ספונטניות או לפעמים הן פשוט קורות כיון שבן משפחה מגיע ללילה אפשר תמיד לבדוק מה יש במקרר ובמזווה ופשוט לאפות עוגיות או להכין פיצות אישיות בקלות רבה וכבר הרווחתן עוד זמן איכותי להעביר ביחד במסיבת הפיגמה הפרטית שלכן 

 

תעשו שטויות ותצחקו: אפשר תמיד ליצר סרט וידאו קצר ושטותי שרק שתיכן ה "כוכבות"  עצם ההכנה של הסרטון  כבר תצחיק אתכן, תשירו תרקדו וספרו בדיחות העיקר שתצחקו ותהנו ביחד אחת מהשנייה.

 

פתחו מכון יופי לשתיים זה תמיד להיט אצל הבנות והפכו את מסיבת הפיג'מות למסיבת ספא נהדרת ע"י מריחת לקים אחת לשנייה, עיצוב שער או טיפול פנים ואל תשכח את המלפפונים לעיניים!

שחקו משחקים קלאסיים כמו אמת או חובה הם תמיד התחלה טובה לשיחות מעניינות שיכולות לגלוש אל תוך הלילה, זה הזמן הטוב ביותר פשוט לדבר ולשתף את כל מה שקורה בחייכם.

צפו בסרט נחמד וקליל לפני השינה ואל תשכחו שאין סרט מושלם ללא פופקורן..

 

לפעמים קורה שהחברה מתגעגעת הביתה או לא מצליחה להרדם אם זה קורה שבי לידה ודיברו על זה ופשוט נסו לגרום לה להרגיש טוב יותר.

 

לסיכום אחרי שינה טובה הכינו ארוחת בוקר מיוחדת ביחד ותפרדו עם המון חוויות מרגשות שמשותפות רק לשתיכן ממסיבת הפיג'מה הפרטית שלכם.

עד למאמר הבא שלנו מוזמנות להכנס למגוון ההצעות שלנו למסיבת פיג'מות מדהימה.

מאחלות לכן מסיבת פיג'מות מוצלחת וכיפית מפיות קסם של טיפי053-3700137