מסיבת פיג'מות

מסיבת פיג'מות

מסיבות פיג'מה הן הדרך המושלמת לבלות זמן איכות עם החברים הקרובים ואידיאליות כדרך לחגוג אירוע מיוחד כמו יום ההולדת.

אירוח מסיבת פיג'מות מושלמת יכולה להיות מהנה בלתי נשכחת וקלה להכנה אם תתכוננו מראש כהלכה.

לשם כך הכנו לכם את הרשימה המלאה והמפורטת להכנת מסיבת פיג'מות המושלמת:

 

1.הכינו רשימת אורחים: מספר האנשים שתזמינו יהיה תלוי במגבלת גודל החדר.

 

2.הכינו הזמנה שתכלול את כל המידע הבא:

כתובת, תאריך המסיבה, כולל שעת התחלה ושעת סיום ביום למחרת.

מסיבת פיג'מות שכוללות שינה מתחילות בדרך כלל לא לפני השעה 17:00. ומסתיימות עד השעה 10 בבוקר יום למחרת. (אם מסיבת הפיג'מות שלכם אינה בעצם שינה ובמקום זאת היא רק מסיבה " PJ's " שלכם, ציינו זאת ותתן מושג מתי המסיבה תסתיים כדי שהאורחים יוכלו לתכנן בהתאם.)

אל תשכחו לבקש מכל האורחים לשלוח אישור הגעה על לפחות יום לפני מועד המסיבה כך שתוכלו להערך בהתאם עם ציוד ומזון למסיבה.

3. רשימת ציוד אישי שכולם צריכים להבא למסיבת הפיג'מות:

לכל מי שאישר את הגעתו למסיבת השינה שלחו רשימת ציוד שעליו להביא למסיבת הפיג'מות כמו: כרית אישית, שמיכה, מברשת שיניים וכמובן פיג'מה. בנוסף בקשו מהם ליידע אתכם אם הם אלרגיים למאכל כלשהו כדי שתוכל להימנע מהגשתו.

4. הגדירו מה יהיה חלל המסיבה והכינו פעילויות בהתאם:

הגדרו את החלל שמיועד למסיבה ותכננו פעילויות למסיבה בהתאם לחלל מסיבות שינה מסורתיות מתקיימות בד"כ בסלון הבית או אפילו בחצר במידה ומזג האויר מאפשר זאת.

פעילויות פופולאריות שמתאימות תמיד ל-מסיבות פיג'מה יכולות לנוע ממשחקי וידאו,למשחקי קופסא ועד לקלאסיקות מסיבות פיג'מות כמו אמת או חובה והאפשרויות הן אינסופיות. שימו בצד כמה משחקים שאתם מכירים שרוב החברים שלכם אוהבים לשחק. במהלך מסיבת הפיג'מה , תנו לחברים להצביע באילו משחקים הם רוצים לשחק.

כמובן שמסיבת פיג'מות הן תמיד זמן מצוין פשוט לדבר כל הלילה. עם זאת, קיום של כמה פעילויות מתוכננות יכולות להפוך את הלילה למהנה עוד יותר.

פעילויות נוספות למסיבת פיגמות שתמיד כיף לעשות הן טיפולי ספא ביתיים כמו מריחת מסכות פנים - מלפפונים לעיניים הם חובה וכמובן מניקור/פדיקור. אם אתם מתכננים יצירות דאגו לאסוף מראש את כל הפריטים הדרושים.

5. תמונות ועוד תמונות:

הקימו קיר סלפי, הדרך הטובה והקלה ביותר להכין קיר סלפי למסיבה הוא לתלות בד יפה שיש לכם בבית על קיר ולהוציא כמה אביזרים מגניבים שתמיד אפשר למצא בבית מארון הבגדים של ההורים כאביזרי צילום: כובע/עניבה/משקפיים ועוד..

6. הסרט המושלם:

הכינו כמה סרטים כאופציה לבחירה ואפשרו לחברים לבחור ביחד את הסרט המושלם לערב , כמובן שבשלב זה צריך לתכנן שיהיו גם חטיפים/פופקורן לחווית צפייה של קולנוע פרטי .

אל תשכחו לקנות כלים חד פעמיים כך שיהיה קל לנקות ..

6.סיום ההכנות למסיבה וניקיון לפני שכל האורחים מגיעים:

היום ישנה אפשרות להשכיר אצלינו בקסם של טיפי ציוד למסיבות פיג'מה כמו אוהלי טיפי לילדים שמגיעים כחבילה אחת כבר עם מזרני שינה לכל האורחים. אך במידה ואתם הולכים על הכנה עצמית הכינו

והגדירו מראש את אזור השינה שיכלול מזרנים/ שקי שינה ושמיכות

בחרו נושא למסיבה וקשטו בהתאם למוטיב ורכשו מראש את כל המזון והכלים החד פעמיים למסיבה.

במידה ובחרתם למקם את המסיבה בסלון מומלץ לפנות את כל החפצים האישיים והיקרים לחדר צדדי.

במידה מסיבת הפיג'מות שלכם תמוקם בחצר הכינו גם פנסים אישיים לאורחים.

7. הבוקר שלמחרת :

במידה וכולם הצליחו לישון כמה שעות או אם נהנתם מלילה לבן בקשו מכל החברים לעזור לשים את כל הציוד במקום ולארגן לפני ארוחת הבוקר כך הניקיון אחרי כולם יראה פחות כמו מטלה ויותר כמו משימה משותפת.

ארוחת בוקר משותפת לפני שכולם מתפזרים הביתה יכולה להיות פנקקים עם מטבלים שונים, או חביתה וירק, טוסטים או ללכת על הפשוט והקל ביותר ולהכין שלוש או ארבע סוגי דגנים וכמה בקבוקי חלב וכערות חד פעמיות , בכל אופן החוויה תהייה טעימה ללא קשר לסוג הארוחה כי כל החברים העבירו ערב יחיד ומיוחד ביחד שיזכרו לעוד זמן רב מאוד.

מוזמנות להכנס למגוון ההצעות שלנו למסיבת פיג'מות מדהימה.-הפיות קסם של טיפי053-3700137