top of page

 קישוטים למסיבת יום הולדת 

קישוטים למסיבת יום הולדת

15 קישוטים מדהימים וקלים להכנה למסיבות יום הולדת!

שנה אחר שנה, ילדים גדלים ומצפים לימי הולדת שלהם, זמן קצר לאחר סיום יום ההולדת שלהם לאותה שנה, הם כבר צופים את יום ההולדת הבא בהתרגשות רבה. ולכל יום הולדת יש חשיבות רבה לילדים והם כמובן מצפים להרבה דברים

מ -יום ההולדת שלהם.

20201007_170044.jpg

כדי למלא את הציפיות שלהם ולעמוד ברף ההתרגשות נדרשת לרוב פעילות הורית מרובה והרבה פעמים מרוב העומס אנו שוכחים את מה שהופך כל יום הולדת סטאנדרטי ליום הולדת מרהיב ואלו כמובן קישוטי המסיבה, קישוטים למסיבה של הילדים הם אלו שימחישו באופן הבולט ביותר לעיני הילד/ה את ההבדל בין יום רגיל בבית ליום הולדתו, קישוטי יום הולדת מרהיבים יספקו את כל התשתית לאוירה המרגשת והמיוחדת ליום ההולדת.

יום הולדת חד קרן.png

אז איך מתחילים ? 

הנה 15 קישוטים מדהימים וקלים למסיבות יום הולדת שכל אחד יכול/ה להכין שישנו את האוירה בבית מעוד יום רגיל ליום באמת מיוחד שכל ילד אוהב, כל הקישוטים קלים להכנה ולא דורשים הוצאות כספיות מרובות ולכן ויקלו עליכם ההורים.

בנוסף אצלינו בקסם של טיפי תוכלו להשיג בתקציב קטן אוהלי טיפי למסיבות יום הולדת בכל הקונספטים האהובים - דקורצית אוהלי טיפי כאטרקציה מרכזית וייחודית של הפעלה יום הולדת כל כך מרשימה שתשאיר את כולם מופתעים ועם המדריכי הפעלה שלנו תוכלו לקבל יום הולדת באוירה חגיגית ובעיקר מלאה בשמחה! 

מסיבת פיגמות לבנים-קסם של טיפי

1. דקורציה של סוכריות ענק!

אחד הרעיונות עם אפקט הWOW הכי גדול לאחרונה הוא הכנה של סוכריות ענק על מקלות מטאטא או מקלות PVC

יש 2 שיטות להכנה, הפשוטה מביניהן היא לקחת 2 צלחות חד פעמיות מנייר לבן, לצבוע את הצלחות בשתי צבעים כמו "סוכריה מסתובבת" לאחר שהצבע על הצלחות התייבש יש להדביק אותן זו לזו ולעשות חור קטן להכנסת המקל .לאחר מכן עטפו את שתי הצלחות שהדבקתם זו לזו בניילון שקוף וקשרו עם סרט יפה את הניילון השקוף ממש

כמו סוכרייה! והנה דוג' ליום הולדת בנות, יום הולדת אוהלים דגם מרשמלו שבו עשינו בדיוק סוכריית ענק כזו

יום הולדת לבנות_edited.jpg

2. הדרך השנייה והמורכבת יותר להכנת סוכריות ענק היא לקחת "מצוף נודלס" שאנו לוקחים לרוב לבריכה לגלגל אותו כמו שבלול עד הסוף ולהדביק עם דבק חם לאורך כל תהליך הגילגול שלו , לאחר מכן לעשות חור קטן להכנסת המקל, לעטוף את הכל בצלופן/ ניילון שקוף לקשור עם סרט יפה את הצלופן ממש כמו סוכרייה ולהכניס את המקל.

את הסוכריות ענק שהכנתם אפשר ורצוי לשים בכניסה לבית או להעמיד בחצר בתוך האדמה ואז נקבל כאילו עצי סוכריות ענקיים שכולם יתרשמו מהם . (למתגוררים בבניין ניתן להכניס את סוכריית הענק שלו לעציץ בכניסה לבית) 

20210329_152746_edited.jpg

3. נפחו בלונים והכינו קיר בלונים צבעוני.

קישוט זה יכול להיעשות גם עם הבלונים הבסיסיים ביותר שנוכל למצא בכל יום הולדת לילדים. כל מה שצריך זה בלונים בכמה צבעים ודבק דו צדדי כדי להצמיד את הבלונים זה לזה ולקיר. בקלי קלות תצרו קיר צבעוני ובולט במיוחד ל יום ההולדת

דרך נוספת להכנת בלונים בצורה מעניינת ובולטת היא להכין קונפטי בלונים כל מה שצריך הוא למלא בלונים בקונפטי לפני שתולים אותם.

IMG_20230603_141144_edited.jpg

4. הכינו פינאטה

 כולם אוהבים פינאטה בימי הולדת גם הגדולים ובטח שהקטנים. אל תסתבכו עם צורות של חיות והמון קיפולי קרטון הדרך הקלה ביותר להכין פינאטה היא לקחת קרטון קטן בצורת ריבוע, להכניס אליו המון סוכריות וממתקים לסגור את הקרטון ,לאחר שסוגרים אותו צריך להכין חור קטן של כ 10 ס"מ כפתח (אל תגזרו את כל הפתח אלה רק 3 פאות ממנו כך שיהיה ניתן לסגור אותו) עטפו הכל כמו מתנה וקשרו בחוט והנה לכם פינאטה, האטרקציה הקטנה הזו תמיד הופכת ללהיט בכל מסיבת יום הולדת גם אם החלטתן לעשות יום הולדת ספא לבנות בלבד או יום הולדת גיבורי על לבנים.

פינאטה ליום הולדת היא קישוט סופר כיף בכל מסיבה!

IMG_20221204_092816_edited_edited.jpg

5. פרחי נייר תלויים

פרחי נייר התלויים בתקרות נראים נפלא בימי הולדת. זה לא מאוד קשה ולא יקר בכלל ליצור כאלה משלנו. זה רק דורש כמה שקיות נייר, מספריים וקצת דמיון ומושלם בכל יום הולדת לבנות.

20200606_153304_edited_edited_edited.jpg

6.שלט ענק עם מוטיב המסיבה.

היום יותר מתמיד אנו מוצאים יותר ויותר מסיבות יום הולדת לפי נושא/מוטיב , אם כך המצב גם אצלכם השנה ותכננתם מסיבת יום הולדת עם מוטיב LOL למשל הכינו שלט כניסה ענק לפי מוטיב יום ההולדת בדוגמא שלנו אם אתם מתכננים יום הולדת בסגנון LOL הכינו שלט לול ענק, כל שתצטרכו הוא בריסטול גדול , צבעים וכמה נצנצים ודבק.

יום הולדת של מסיבת פ'יגמה לדוגמה נוכל להדביק על השלט המון פנסים עם שם כל משתתפי המסיבה כך שכל אחד שנכנס למסיבת פיג'מה יוכל לקחת את הפנס המיועד לו או לה.

20210227_152418_edited.jpg

7.קישוטי עששית

קישוטי עששית תלויים או מונחים על הקרקע במידה ויש לכם יום הולדת עם אוהלי טיפי לילדים זה נהדר כשזה מונח לצד האוהל טיפי לילדים – שימו לב העששית צריכה להיות ללא אש אלה על תאורת סוללות. הנה דוג' מושלמת לתאורת לד צבעונית סביב אוהלי טיפי לאווירת לילה קסומה

אוהל טיפי ליום הולדת

8. עציצים קטנטנים

עציצים קטנטנים ליופי בגודל כף יד ניתן להשיג בכל חנות צמחים ואפילו בחנויות לכלי בית, עם עציצים קטנטנים וחמודים נוכל לאחסון מזלגות, סכינים וכלי אוכל אחרים. זו עוד דרך חדשנית לקשט את המסיבה, במקום לפזר את כל הסכום על השולחן, אגב פעילות קישוטי עציצים קטנים יכולה להיות יום הולדת הפעלת DIY מצויינת ליום הולדת במוטיב היער הקסום.

20200606_175706_edited.jpg

9. שלט גיל יום ההולדת

הכינו שלט עומד מקרטון שתגזרו ותדביקו בצורת מספר גיל יום ההולדת של הילד/ת יום ההולדת ומלאו אותו בבלונים שמנופחים בגדלים שונים וצבעים שונים. לקבלת אפקט מרשים יותר אך בהכנה יותר מוכרבת נמליץ להכין את גיל יום ההולדת מהקרטון עם עומק ולא רק קרטון שטוח וצבעו את הדפנות החיצוניים של המספר ואז מלאו את תוכן המספר שוב בבלונים שתנפחו בגדלים שונים וצבעים שונים.

סדנת יצירה ליום הולדת - עיצוב סבונים.png

10. חיות למסיבה.

לא, הכוונה היא לא לחיות אמיתיות אלה במידה ויש לכם כבר בבית בובות פרווה אהובות על הילד אפשר ליצר חווית כניסה למסיבת יום הולדת בסגנון היער הקסום  למשל ע"י פיזור הבובות הקיימות ברשותכם ברחבי הכניסה למסיבה אפילו ניתן להשחיל חוט תפירה ולתלות באופן זמני כמובן את הבובות על הדלת או ברחבי החלל– כניסה ליער קסום כבר בפתח המסיבה!

זה מוסיף כיף גדול לחגיגות  יום הולדת , בטח אם היא בסגנון מוטיב ג'ונגל או חיות.

IMG_20230603_110502_edited.jpg

11. הוסיפו  צבע למסיבה 

במידה וכבר הבנתן את הסגנון שלנו אז הבנתן שצבע זה אחד הפייבוריטים שלנו ככל שיש יותר צבע כל שמח יותר בטח בימי הולדת של ילדים. אצלינו כל ימי ההולדת בכל המוטיבים מלאים בצבעים! הצצה קטנה לאוהלי טיפי חלומות ליום הולדת שלנו , יום הולדת פלמנגו ועוד תוכל להסביר בדיוק למה אנו מתכוונות שאנו אומרות תוסיפו צבע !

אבל גם עם נייר פרגמנט או כל נייר צבעוני אחר במספר גוונים אפשר ליצר המון של צבע חגיגי בעיניים של החוגגים במסיבת יום ההולדת. נגלה כבר עכשיו דרך יצירתית: לוקחים חוט ארוך וגוזרים המון עיגולים לפחות בשני גדלים שונים. כל שני עיגולים צבעוניים מדביקים ביחד כשהחוט ביניהם וכך מתחילת החוט ועד סופו ברווחים מדביקים את העיגולים זה לזה והינה לכם קישוטי תלייה צבעוניים מהתקרה – התוצאה מרהיבה בכל יום הולדת לילדים!

IMG_20230603_141216_edited.jpg

12 הוסיפו עוד צבע למסיבה

דרך נוספת להכניס צבע ליום ההולדת היא לא רק בדקורציה של המסיבה אלה גם בתוכן כך לדוג' ניתן להכין סדנאות יצירה קטנות וצבעוניות וכל משתתפת או משתתף יוכלו לקשט כאהבת נפשו. דוג' למארזי יצירה לימי הולדת צבעוניות וסופר כיפיות ניתן למצא אצלינו בערכות יצירה כגון : סדנת עיצוב קלמר שמח, הכנת בית משוקולד ולקשט בהמון סוכריות צבעוניות, סדנת עיצוב חולצה או סדנת יצירה בסבונים-מוסיף המון צבע ושמחה.

ערכת עיצוב קלמר_edited.jpg

13 מכונת מסטיקים /סוכריות

קל להכין מכונות מסטיק זעירות, כמובן עם קצת יצירתיות. לוקחים קופסאות פלסטיק שקופות עדיפות בצורה עגולה וממלאים במסטיקים או סוכריות, סוגרים את המכסה והופכים את הקופסה לאחר מכן מכינים מעמד לקופסת הפלסטיק ועוטפים אותו בנייר עטיפה אדום והנה לכם מכונת מסטיקים בקלות ל - מסיבת יום ההולדת.

IMG_20220512_113928_edited.jpg

14 שלט עם אותיות שם הילד/ה

אצלינו ניתן להשיג גם לוחות לכתיבת שם הילד לכניסה לאוהל אישי במסיבה , אך אם החלטתן ליצר שלט גדול ועצמאי הכנו לכן רעיון מדליק שניתן גם להכין בכל מסבית יום הולדת כינו מקרטון את אותיות עם שם הילד בגדול וקשטו בפרחים או צבע נוצץ כל אות ואות ותלו על הקיר עם דבק דו צדדי – מרגש מאוד וממלא את ילד/ת יום ההולדת בנוסף להרגשה גם ביטוי ויזואלי שכולם הגיעו במיוחד בשבילו.

קסם של טיפי מסיבת הוליווד_edited.jpg

15.שרשראות דיגלונים

איך אפשר בלי הקישוט האולטימטיבי למסיבת יום הולדת הרי הוא שרשרת דיגלונים  (חלק מהשירות שלנו ברכישת אוהל טיפי הוא גם הכנת שרשרת דיגלונים מבד..) כמובן!!

הדרך הקלה ביותר להכין שרשרת דיגלונים היא לגזור משולשים מחומר קשיח יחסית כמו בד לבד או דפי סול נוצצים, הכינו משולשים בכל הצבעים, חוררו 2 חורים בקצות בסיס המשולש שגזרתם והשחילו את כל המשולשים לחוט ארוך ותלו במקומות שונים בחלל המסיבה והנה לכם שרשרת דיגלונים DIY קלה ויפייפיה למסיבת יום ההולדת

מעוניינות לקבל אקססוריז וקישוטים ליום הולדת ברמה סופר גבוהה? רוצות ליצור אווירה מיוחדת וקסומה? הכנו לכן חבילות יום הולדת מוכנות מראש למסיבה עם כל האקססוריז הכי שווים ליצירת אווירת יום הולדת קסומה - כנסו לכל החבילות שהכנו עבורכן ליום ההולדת!

עד למאמר הבא שלנו מאחלות לכם יום הולדת שמח וצבעוני

 קסם של טיפי-  053-3700137

bottom of page