קישוטים למסיבת יום הולדת!

קישוטים למסיבת יום הולדת

שנה אחר שנה, ילדים גדלים ומצפים לימי הולדת שלהם, זמן קצר לאחר סיום יום ההולדת שלהם לאותה שנה, הם כבר צופים את יום ההולדת הבא בהתרגשות רבה. ולכל יום הולדת יש חשיבות רבה לילדים והם כמובן מצפים להרבה דברים מ ימי ההולדת שלהם.

כדי למלא את הציפיות שלהם ולעמוד ברף ההתרגשות נדרשת לרוב פעילות הורית מרובה והרבה פעמים מרוב העומס אנו שוכחים את מה שהופך כל יום הולדת סטאנדרטי ליום הולדת מרהיב ואלו כמובן קישוטי המסיבה, קישוטים למסיבה של הילדים הם אלו שימחישו באופן הבולט ביותר לעיני הילד/ה את ההבדל בין יום רגיל בבית ליום הולדתו, קישוטי יום הולדת מרהיבים יספקו את כל התשתית לאוירה המרגשת והמיוחדת ליום ההולדת.

אז איך מתחילים ? 

הנה 15 קישוטים מדהימים וקלים למסיבות יום הולדת שכל אחד יכול/ה להכין שישנו את האוירה בבית מעוד יום רגיל ליום באמת מיוחד שכל ילד יואהב, כל הקישוטים קלים להכנה ולא דורשים הוצאות כספיות מרובות ולכן ויקלו עליכם ההורים.

1. דקורציה של סוכריות ענק!

אחד הרעיונות עם אפקט הWOW הכי גדול לאחרונה הוא הכנה של סוכריות ענק על מקלות מטאטא או מקלות PVC

יש 2 שיטות להכנה, הפשוטה מביניהן היא לקחת 2 צלחות חד פעמיות מנייר לבן, לצבוע את הצלחות בשתי צבעים כמו "סוכריה מסתובבת" לאחר שהצבע על הצלחות התייבש יש להדביק אותן זו לזו ולעשות חור קטן להכנסת המקל .לאחר מכן עטפו את שתי הצלחות שהדבקתם זו לזו בניילון שקוף וקשרו עם סרט יפה את הניילון השקוף ממש

כמו סוכרייה!

2. הדרך השנייה והמורכבת יותר להכנת סוכריות ענק היא לקחת "מצוף נודלס" שאנו לוקחים לרוב לבריכה לגלגל אותו כמו שבלול עד הסוף ולהדביק עם דבק חם לאורך כל תהליך הגילגול שלו , לאחר מכן לעשות חור קטן להכנסת המקל, לעטוף את הכל בצלופן/ ניילון שקוף לקשור עם סרט יפה את הצלופן ממש

כמו סוכרייה ולהכניס את המקל.

את הסוכריות ענק שהכנתם אפשר ורצוי לשים בכניסה לבית או להעמיד בחצר בתוך האדמה ואז נקבל כאילו עצי סוכריות ענקיים שכולם יתרשמו מהם . (למתגוררים בבניין ניתן להכניס את סוכריית הענק שלו לעציץ בכניסה לבית) 

3. נפחו בלונים והכינו קיר בלונים צבעוני.

קישוט זה יכול להיעשות גם עם הבלונים הבסיסיים ביותר שנוכל למצא בכל יום הולדת לילדים. כל מה שצריך זה בלונים בכמה צבעים ודבק דו צדדי כדי להצמיד את הבלונים זה לזה ולקיר. בקלי קלות תצרו קיר צבעוני ובולט במיוחד ל יום ההולדת

דרך נוספת להכנת בלונים בצורה מעניינת ובולטת היא להכין קונפטי בלונים כל מה שצריך הוא למלא בלונים בקונפטי לפני שתולים אותם.

4. הכינו פינאטה

 כולם אוהבים פינאטה בימי הולדת גם הגדולים ובטח שהקטנים. אל תסתבכו עם צורות של חיות והמון קיפולי קרטון הדרך הקלה ביותר להכין פינאטה היא לקחת קרטון קטן בצורת ריבוע, להכניס אליו המון סוכריות וממתקים לסגור את הקרטון ,לאחר שסוגרים אותו צריך להכין חור קטן של כ 10 ס"מ כפתח (אל תגזרו את כל הפתח אלה רק 3 פאות ממנו כך שיהיה ניתן לסגור אותו) עטפו הכל כמו מתנה וקשרו בחוט והנה לכם פינאטה, האטרקציה הקטנה הזו תמיד הופכת ללהיט בכל מסיבת יום הולדת.

5. פרחי נייר תלויים

פרחי נייר התלויים בתקרות נראים נפלא בימי הולדת. זה לא מאוד קשה ולא יקר בכלל ליצור כאלה משלנו. זה רק דורש כמה שקיות נייר, מספריים וקצת דמיון.

6.שלט ענק עם מוטיב המסיבה.

היום יותר מתמיד אנו מוצאים יותר ויותר מסיבות יום הולדת לפי נושא/מוטיב , אם כך המצב גם אצלכם השנה ותכננתם מסיבת יום הולדת עם מוטיב LOL למשל הכינו שלט כניסה ענק לפי מוטיב יום ההולדת בדוגמא שלנו אם אתם מתכננים יום הולדת בסגנון LOL הכינו שלט לול ענק, כל שתצטרכו הוא בריסטול גדול , צבעים וכמה נצנצים ודבק.

יום הולדת של מסיבת פ'יגמה לדוגמה נוכל להדביק על השלט המון פנסים עם שם כל משתתפי המסיבה כך שכל אחד שנכנס למסיבת פיג'מה יוכל לקחת את הפנס המיועד לו או לה.

7.קישוטי עששית

קישוטי עששית תלויים או מונחים על הקרקע במידה ויש לכם יום הולדת עם אוהלי טיפי לילדים זה נהדר כשזה מונח לצד האוהל – שימו לב העששית צריכה להיות ללא אש אלה על תאורת בטריות.

8. עציצים קטנטנים

עציצים קטנטנים ליופי בגודל כף יד ניתן להשיג בכל חנות צמחים ואפילו בחנויות לכלי בית, עם עציצים קטנטנים וחמודים נוכל לאחסון מזלגות, סכינים וכלי אוכל אחרים. זו עוד דרך חדשנית לקשט את המסיבה, במקום לפזר את כל הסכום על השולחן, אגב פעילות קישוטי עציצים קטנים יכולה להיות יום הולדת הפעלת DIY מצויינת ליום הולדת במוטיב היער הקסום.

9. שלט גיל יום ההולדת

הכינו שלט עומד מקרטון שתגזרו ותדביקו בצורת מספר גיל יום ההולדת של הילד/ת יום ההולדת ומלאו אותו בבלונים שמנופחים בגדלים שונים וצבעים שונים. לקבלת אפקט מרשים יותר אך בהכנה יותר מוכרבת נמליץ להכין את גיל יום ההולדת מהקרטון עם עומק ולא רק קרטון שטוח וצבעו את הדפנות החיצוניים של המספר ואז מלאו את תוכן המספר שוב בבלונים שתנפחו בגדלים שונים וצבעים שונים.

10. חיות למסיבה.

לא, הכוונה היא לא לחיות אמיתיות אלה במידה ויש לכם כבר בבית בובות פרווה אהובות על הילד אפשר ליצר חווית כנסיה למסיבת יום הולדת בסגנון היער הקסום  למשל ע"י פיזור הבובות הקיימות ברשותכם ברחבי הכניסה למסיבה אפילו ניתן להשחיל חוט תפירה ולתלות באופן זמני כמובן את הבובות על הדלת או ברחבי החלל– כניסה ליער קסום כבר בפתח המסיבה!

זה מוסיף כיף גדול למסיבת יום ההולדת , בטח אם היא בסגנון מוטיב ג'ונגל או חיות.

 

11. הוסיפו  צבע למסיבה 

באמצעות נייר פרגמנט או כל נייר ציבעוני אחר במספר גוונים אפשר ליצר המון של צבע חגיגי בעיניים של החוגגים במסיבת יום ההולדת. נגלה כבר עכשיו דרך יצירתית: לוקחים חוט ארוך וגוזרים המון עיגולים לפחות בשני גדלים שונים. כל שני עיגולים צבעוניים מדביקים ביחד כשהחוט ביניהם וכך מתחילת החוט ועד סופו ברווחים מדביקים את העיגולים זה לזה והינה לכם קישוטי תלייה צבעוניים מהתקרה – התוצאה מרהיבה בכל יום הולדת לילדים!

12 הוסיפו עוד צבע למסיבה

דרך נוספת היא להכין רצועות ארוכות כ-מטר וחצי עד 2 מטר אורך ורוחב כל רצועה כ 5 ס"מ ולקשור לחוט ארוך את כל הרצועות בשלל הצבעים , את החוט עם כל הפסים הציבצוניים תולים מול קיר שולחן הכיבוד – מוסיף המון צבע ושמחה.

 

13 מכונת מסטיקים /סוכריות

קל להכין מכונות מסטיק זעירות, כמובן עם קצת יצירתיות. לוקחים קופסאות פלסטיק שקופות עדיפות בצורה עגולה וממלאים במסטיקים או סוכריות, סוגרים את המכסה והופכים את הקופסה לאחר מכן מכינים מעמד לקופסת הפלסטיק ועוטפים אותו בנייר עטיפה אדום והנה לכם מכונת מסטיקים בקלות ל - מסיבת יום ההולדת.

 

14 שלט עם אותיות שם הילד/ה

הכינו מקרטון את אותיות עם שם הילד בגדול וקשטו בפרחים או צבע נוצץ כל אות ואות ותלו על הקיר עם דבק דו צדדי – מרגש מאוד וממלא את ילד/ת יום ההולדת בנוסף להרגשה גם ביטוי ויזואלי שכולם כאן במיוחד בשבילו.

 

15.שרשראות דיגלונים

איך אפשר בלי הקישוט האולטימטיבי למסיבת יום הולדת הרי הוא שרשרת דיגלונים (חלק מהשירות שלנו ברכישת אוהל טיפי הוא גם הכנת שרשרת דיגלונים מבד..) כמובן

הדרך הקלה ביותר להכין שרשרת דיגלונים היא לגזור משולשים מחומר קשיח יחסית כמו בד לבד או דפי סול נוצצים , הכינו משולשים בכל הצבעים , חוררו 2 חורים בקצות בסיס המשולש שגזרתם והשחילו את כל המשולשים לחוט ארוך ותלו במקומות שונים בחלל המסיבה והנה לכם שרשרת דיגלונים DIY קלה ויפייפיה למסיבת יום ההולדת

עד למאמר הבא שלנו מאחלות לכם יום הולדת שמח וצבעוני – הפיות קסם של טיפי053-3700137

15 קישוטים מדהימים וקלים להכנה למסיבות יום הולדת!